Sklenené zásteny

Program sklenené zásteny pre kuchyne vychádza z moderných trendov. Zásteny dodávajú kuchyni originálny vzhľad vďaka motívom. Máte možnosť vybrať si obrázok z ponuky dizajnérov, ktorý vám bude najviac vyhovovať a bude nadväzovať na dizajn vašej kuchyne. Pri voľbe zásteny s motívom si môžete vybrať Váš motív na webových stránkach Shutterstock.com , Pixabay.com ktoré disponujú množstvom vzorov a obrázkov. Ak si zvolíte jednofarebnú sklenenú zástenu, jej farbu si môžete vybrať zo širokej škály vzorkovníka RAL. 

Pri výrobe používame výhradne tepelné spracované sklo v hrúbke 6 mm. Výroba kaleného skla spočíva v rozžeravení skla na teplotu približne 650 stupňov a následnom prudkom ochladení. Týmto procesom sa v skle vyvoláva vyšší stupeň povrchového napätia, čím sa dosiahne väčšia odolnosť voči mechanickému a tepelnému namáhaniu.

Používame digitálnu potlač s keramickými farbami tieto farby sú zapečené jedinečnou technológiou priamo do skla -žiadna fólia !!!!

Niektoré firmy používajú len fóliu (tapetu) , pri ktorej sa po čase môžu vyskytnúť rôzne bubliny ,fľaky alebo mapy. Pri plynovej varnej doske sa môže fólia stiahnuť a znehodnotiť

Trvanlivosť fólie 5-6 rokov a trvanlivosť skla s digitálnou potlačou viac ako 30 rokov...

Ako postupovať?

1. Cenová ponuka - na základe vašich požiadaviek a dodaných rozmerov pre Vás vypracujeme         cenovú ponuku,

2. Grafický návrh - vypracujeme a skonzultujeme grafický návrh, ktorý po odsúhlasení posielame      do výroby,

3. Zameranie priestoru - stretneme sa s vami osobne a plochu opätovne zameriame,

4. Realizácia - sklenenú zástenu Vám dodáme a precízne namontujeme.


MOLYN kuchyne a interiéry, Odbojárov 300/4, 955 01 Tovarníky, +421 911 010 664, +421 911 240 729
Copyright © 2023 MOLYN s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Cookies