ČO JE NANO TECHNOLÓGIA?

09.05.2018

Jedinečná technológia finálnej povrchovej úpravy s názvom EVERMATT. Lak EVERMATT je elegantne matný. Vďaka tejto nadčasovej technológii, povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Výsledkom tejto technológie je prirodzený vzhľad bez výskytu odlesku.

DAJTE ZBOHOM ODTLAČKOM PRSTOV

Jedinečná technológia povrchovej úpravy, zabezpečujúca odolnosť voči nekonečným odtlačkom prstov. Preukázaním skutočnej kvality, sú výsledky testovania (Erichsen test), ktoré potvrdili 5x vyššiu odolnosť ako bežné laky, veľká chemická a mechanická odolnosť a farebná stálosť. Vďaka týmto vlastnostiam je vysoko odolný voči opotrebeniu, odtlačkom prstov a poškriabaniu.

CENOU KONKURENČNÝ FÓLII

Fólia verzus Evermatt ? Porovanteľná cena s neporovnateľnou kvalitou.

OCENENÉ SKÚSENOSŤAMI A PRAXOU

Dennodenné otváranie či zatváranie dvierok na kuchynských linkách zanecháva na Vašej kuchyni nekonečné odtlačky prstov, nehovoriac o našich najmenších ratolestiach v období objavovania sveta v podobe všetkého hmatateľného. S technológiou EVERMATT je tento "problém" v nedohľadne. Navyše lak spĺňa radu najprísnejších noriem ako EN ISO 12720, skupiny 1B , EN 71-3 čo sú taktiež materiály použiteľné na úpravu hračiek, v preklade 100% nezávadné.


MOLYN kuchyne a interiéry, Odbojárov 300/4, 955 01 Tovarníky, +421 911 010 664
Copyright © 2023 MOLYN s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Cookies